Mr. Nobody

"You have to make the right choice. As long as you don't choose, everything remains possible."

Selline film valmib siis, kui režissööril on sisuliselt piiramatud rahalised vahendid ning tal lastakse filmi panna kõik, mis vähegi filmilindile üles võetud sai. Selline mulje jääb, et filmitegija on jooksnud mööda "ja siis tahaks veel rääkida sellest ja sellest ja oi jaa sellest kindlasti ka" rada. Sõnaga - see film on oma sisu jaoks liiga pikk, ta venib üsna kohutavalt ning on valdavalt ka päris tüütu.

IMDb andmetel oli filmi eelarve 47 miljoni dollarit (läbi aegade kalleim Belgia film) ning üheksa kuud pärast filmi väljatulekut oli ta kinodes sisse toonud 2,3 miljonit dollarit. Kui natuke filmile liiga teha, siis võib selle faktiga ka kogu kriitika kokku võtta. See ei olnud halb film, aga heaks teda ka ei saa nimetada.

P.S. Film sai käesoleval aastal EFA people's choice award'i ning linastus ka PÖFFi Panoraami programmis.

Lingid
IMDb | PÖFF

1 response
hehe. ma ei olegi seda filmi näinud, aga umbes sama tunne tekkis mul pärast "kormorane" vaadates: nad üritasid ka sinna igast asju (staare ja nalju) kokku kuhjata, kuid kokkuvõttes film venis ja oli päris tüütu :) rahalisi vahendeid neil ilmselt piiramatult siiski ei olnud, aga noh, su sõnu kasutades: "See ei olnud halb film, aga heaks teda ka ei saa nimetada".